تبلیغات

تاپ ترینها - مدل لباس 2010- عكسهای بازیگران هالیود - عكسهای هنرپیشه های ایرانی وخارجی -رزومه هنر پیشه ها- دانستنیها - عكس خانوادگی هنرپیشه ها - عکس : پنج خانواده ثروتمند اول دنیا !!

جستجو

 

عکس : پنج خانواده ثروتمند اول دنیا !!

دوشنبه 19 بهمن 1388   11:37 ق.ظ


نوع مطلب : تاپ ترینهای هالیود ،

 

از تابستان سال 2008 تا تابستان سال2009 که اختلافات خانوادگی دیوید بکام و ویکتوریا بالاگرفته بود ، این زوج سرشناس توانستند مبلغ 32 میلیون یورو را در حساب بانکی شان ذخیره کنند که 8 میلیون یورو از درآمد سال قبلی شان کمتر بود. همین امر باعث شد که آنها در لیست ثروتمندترین زوجهای دنیا از جایگاه سوم به جایگاه پنجم نزول کنند. گل: مجله فوبرس گزارشی دراین رابطه منتشر کرده و در این گزارش به درآمد روزانه خانواده بکام که مبلغی معادل 87هزار یورو می باشد اشاره کرده.به نظر می رسد که خانواده بکام عزم خود را جزم کرده اند تا با کسب درآمدی نجومی، خود را به صدر جدول ثروتمندترین زوجهای دنیا که اکنون با دارایی 85 میلیون یورو در اختیار بیانسه و جی زی، دو خواننده صاحب نام دنیاست برسانند.

بیانسه و جی زی


در رده دوم این لیست دوبازیگر هالیوودی قرار دارند

و در رده سوم آنجلینا جولی و برد پیت.

آنجلینا جولی و برد پیت


رده چهارم نیز در اختیار ویل اسمیث، یکی دیگر از بازیگران ثروتمند دنیاست

ویل اسمیث


و جایگاه پنجم به فوتبالیست پرآوازه انگلیسی و همسرش اختصاص یافته است


خانواده بکام


. بخش اعظم درآمد خانواده بکام از طریق قرارداد این ستاره انگلیسی با باشگاه های لس آنجلس گلکسی و میلان کسب می شود؛ هر چند که انتظار می رود درآمد این خانواده در سال آتی میلادی افزایش نیز بیابد.


نوشته شده توسط :